• Apel o wywieszenie flag państwowych

• 11 listopada – Święto Niepodległości

Jedną z form uczczenia tego bardzo ważnego święta jest wywieszenie flag narodowych na budynkach. Gorąco zachęcamy do wywieszenia na naszych domach flag państwowych. Wywieszone flagi są wyrazem naszego patriotyzmu Uczcijmy godnie dzień, w który wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata po 123 latach niewoli. Flaga to powód do dumy, to symbol naszej jedności, symbol naszej państwowości, wolnej i niepodległej ojczyzny. Niech biało-czerwona flaga będzie znakiem naszej obywatelskiej wspólnoty!

• Nauczanie zdalne dla uczniów kl. I-VIII

•      Od poniedziałku, 9 listopada zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III. Tym samym, do 29 listopada przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Informujemy, że od dnia 9 do 29 listopada 2020r. uczniowie klas I-VIII będą uczyć się w trybie nauki zdalnej z wykorzystaniem platformy Google Meet, e-dziennik Librus, e-podręczniki. Zajęcia odbywać się będą zgodnie ze szkolnym planem lekcji.

Oddziały przedszkolne w szkole będą funkcjonowały bez zmian.

• Nauczanie zdalne dla uczniów kl. IV-VIII

•        Szanowni Rodzice i Uczniowie,

od 26.10.2020r. do 8.11.2020r. następuje zmiana funkcjonowania szkoły.

Klasy I – III i oddziały przedszkolne pracują stacjonarnie. Nauka odbywa się w szkole według obowiązującego planu lekcji.

Klasy IV – VIII przechodzą na tryb pracy zdalnej. W związku z tym wszyscy uczniowie od poniedziałku, tj. 26.10.2020 r. uczestniczą w zajęciach lekcyjnych zgodnie ze swoim planem lekcji z wykorzystaniem aplikacji Google Meet, e-dziennik Librus, e-podręczniki.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

•      Dyrektor szkoły i Rada Pedagogiczna SP w Ludwinowie zapraszają na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się w dniu 01.09.2020r. w Szkole Podstawowej w Ludwinowie wg harmonogramu:
            godz. 8.30 - Msza Św. w kościele w Gorzkowie Nowym,
            godz. 10.00 - klasy I - VIII - spotkanie z wychowawcami klas w salach lekcyjnych (klasa I przychodzi z jednym opiekunem),
            godz. 11.00 - oddział przedszkolny 5-6 latki,
            godz. 11.15 - oddział przedszkolny 3-4 latki,
            (dzieci z przedszkola przychodzą z jednym opiekunem do sal).

Kursy autobusu szkolnego w dniu 1 września 2020r.
            Trzebniów - 9.30
            Gorzków Stary - 9.40