• Zakończenie roku szkolnego

• Dyrektor Szkoły i Rada Pedagogiczna SP w Ludwinowie zapraszają na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się w dniu 24.06.2022 r. w Szkole Podstawowej w Ludwinowie. Oddział przedszkolny "Kubusie" o godz. 10.00, a oddział przedszkolny "Żabki" i klasy I-VIII o godz. 12.00.

• Zapisy do przedszkola na okres wakacji

• Informujemy, że w trakcie wakacji, dla dzieci dotychczas uczęszczających do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych z całego terenu gminy Niegowa, których obydwoje rodziców lub rodzic samotnie wychowujący dziecko pracują i nie mogą zapewnić opieki nad dzieckiem, zostanie uruchomiony oddział funkcjonujący w miesiącu lipcu  i sierpniu w Przedszkolu Publicznym w Niegowie w godz. od 7.00 do godz. 16.00.

Dyżur będą pełnili nauczyciele wychowania przedszkolnego z terenu całej gminy.

Zainteresowani rodzice proszeni są o zgłoszenie dziecka w Przedszkolu Publicznym  w Niegowie do dnia 22 czerwca 2022r.

Wnioski do pobrania w siedzibie Przedszkola w Niegowie lub pod linkiem